اینستاگرام در تهران

خدمات مدیریت پیج اینستاگرام در تهران

مدیریت پیج اینستاگرام در تهران

اینستاگرام پلتفرمی است که ماهانه بیش از 1 میلیارد نفر از آن استفاده می نمایند. میلیون ها بیزنس های کوچک و بزرگ در آن مشغول به کار هستند. و نیمی از موفقیت شغلشان را از این شبکه ی اجتماعی به دست می آوردند. مدیریت پیج اینستاگرام در تهران در ابتدا برای به اشتراک گذاشتن عکس ها و فیلم ها با دوستان و خانواده طراحی شد، اما بعد از گذشت چند سال به محیطی عالی برای بازاریابی تجارت آنلاین تبدیل گشته است.

به دلیل داشتن ماهیت بصری اینستاگرام، فرصت های بی شماری را برای مشاغل در دنیای مارکتینگ اینستاگرام در تهران که به دنبال نمایش محصولات خود هستند، فراهم کرده است. اینستاگرام دومین شبکه اجتماعی پرطرفدار در دنیاست و روزانه شاهد بیش از 500 میلیون استوری از طرف کاربران است.

اگر شما هم قصد ساختن یک صفحه اینستاگرام برای کسب و کارتان در تهران را دارید، خواندن ادامه این مطلب به شما کمک ‌خواهد کرد تا این مسیر را درست و اصولی شروع کرده و موفق تر عمل نمایید. این کار به مدیریت پیج اینستاگرام در تهران نیاز دارد و ما در این مقاله مدیریت پیج اینستا را به شکل دقیق و تخصصی برای شما شرح داده ایم.

اهمیت داشتن مدیر پیج اینستا در مارکتینگ

شبکه اجتماعی اینستاگرام یکی از مهمترین پلتفرم‌ ها برای تبلیغات و گسترش کسب و کار می باشد. به همین خاطر اگر بتوانید کسب و کارتان را در این پلتفرم گسترش دهید، امتیاز زیادی گرفته و سریع تر شناخته خواهید شد، پس به خاطر داشته باشید که مدیریت پیج اینستاگرام در تهران یکی از مهمترین بحث‌ های راه اندازی کسب و کار شماست و باید اصولی و برنامه ریزی شده انجام شود.

طراحی لوگو در زنجان 
بیشتر بخوانید

خدمات سوشیال مدیا آنکادر در تهران

 

عنوان خدمت

شرایط

طراحی یونیفرم برای پست های اسلایدی، استوری ها و کاور هایلایت ها
یونیفرم کلی پست و استوری موشن
پست یا استوری به صورت تک فریمیک مورد
طراحی و اجرای لوگوموشن یا نشانه ی پویاتا 30 ثانیه
طراحی و اجرای فلت موشن و اینفوموشن گرافیکستا 60 ثانیه
ساخت و اجرای ویدیو اینستاگرامی از محصول یا لوکیشن3 ویدیو (هرکدام تا 60 ثانیه)
تدوین محتوای ویدیویی با استفاده از تصاویر آرشیویتا 60 ثانیه
تولید محتوای کورپریت ویدیو (مصاحبه محور)تا 10 دقیقه
تولید تیزرهای معرفی محصول و خدمات برند بصورت داستانی و خلاق

 

چگونگی مدیریت پیج اینستاگرام در تهران

در دنیای امروز، شرکت های زیادی برای مدیریت پیج اینستاگرام در تهران فعالیت خود را آغاز کرده اند تا کارهای گسترش کسب و کار مشتریان را انجام دهند. ممکن است شما به عنوان کارفرما، سوالاتی داشته باشید؛ که نحوه مدیریت پیج اینستاگرام در تهران چگونه است؟ اگر مدیریت پیج اینستاگرام خود را به شرکتی همچون آنکادر در تهران  بسپارید، خدمات زیر را دریافت خواهید کرد.

 • تولید محتوای ارزشمند، خلاق، و جذاب برای اینستاگرام در تهران
 • تبلیغات حرفه‌ای در اینستاگرام
 • افزایش تعامل با مخاطب و ایجاد پست و استوری‌ های کال تو اکشن
 • بالالبردن لایک، کامنت، بازدید ویدئو و استوری اینستاگرام
 • هشتگ گذاری تخصصی
 • افزایش فالوور هدفمند
 • اکسپلور و تاپ هشتگ کردن پست، استوری و IGTV
 • ایده پردازی خلاقانه برای درگیری مخاطب با پیج شما
 • برندینگ و افزایش آگاهی از برند
 • پست و استوری گذاری تایمینگ
 • پاسخگویی به کامنت و دایرکت‌ های اینستاگرام
طراحی لوگو در آستارا
بیشتر بخوانید
مدیریت پیج اینستاگرام در تبریز

به خاطر داشته باشید که مدیریت پیج اینستاگرام یکی از اصلی ترین وظایف ادمین اینستاگرام می باشد و می توانید با استخدام کار بلد ترین ادمین ها، پیج خود را در مدت زمان کوتاه تری رشد و ارتقا دهید. ادمین های اینستاگرامی شرکت آنکادر با ارائه ی بهترین خدمات ها به شما کمک خواهد کرد پیجی باکیفیت ,برای برندتان داشته باشید. در ادامه به بررسی برخی سوالات احتمالی شما درباره مدیریت پیج در تهران پرداخته ایم.

چگونگی مدیریت پیج اینستاگرام در تهران

محتوا هسته ی یک کار است و تولید محتوا در اینستاگرام در تبریز، حساس‌ ترین و مهم ترین بحث در مدیریت پیج می باشد. محتواهایی که برای اینستاگرام تولید می‌ شوند، باید ویژگی‌ های خاصی داشته باشند؛ چرا که محیط اینستاگرام با محیط سایر شبکه‌ های اجتماعی متفاوت است. برخی از اصلی‌ ترین ویژگی‌ های تولید محتوای اینستاگرامی در تهران در مدیریت پیج شامل موارد زیر است:

 • برای تولید محتوای پیج خود، وقت و هزینه صرف کنید.
 • باید متناسب با سلیقه مخاطبان خود تولید محتوا کرد.
 • محتوایی تولید شود که بتواند با مخاطبان شما ارتباط بگیرد و تعامل شکل دهد.
 • کپشن یا نوشته، عکس، ویدئو و صوت شما باید جذابیت زیادی داشته باشد.

بحث تولید محتوا در اینستاگرام، یک بحث تخصصی در مدیریت پیج است؛ اگر دوست دارید اطلاعات بیشتری در این خصوص داشته باشید، مقاله تولید محتوا در اینستاگرام را مطالعه نمایید.

مدیریت پیج اینستاگرام آنکادر

ما از تاثیرات مثبت و چشمگیر صفحه اینستاگرام بر روی گسترش کسب و کارها آگاهیم. شرکت دیجیتال مارکتینگ آنکادر، به پشتوانه تجربه چند ساله خود در اینستاگرام، آماده همکاری در زمینه مدیریت پیج اینستاگرام در تهران می باشد. برای اطلاع دقیق از تعرفه مدیریت پیج می‌ توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید. آنکادر برای مدیریت پیج اینستاگرام شما، برنامه ریزی دقیق و بی نقصی دارد. اگر می‌ خواهید افزایش فالوور و بازدید و لایک در اینستاگرام در تهران داشته باشید، حالا وقت عمل است.

تبلیغات محیطی در تهران
بیشتر بخوانید

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *