لوگو موشن پریمیر

لوگو موشن پریمیر

لوگو موشن پریمیر چیست؟

پروژه‌ های آماده لوگو موشن برای استفاده در پریمیر (Adobe Premiere Pro)، فایل‌ های آماده‌ ای هستند که حاوی انیمیشن‌ ها، افکت‌ ها و تنظیمات استایلیزاسیون برای لوگو شما هستند. این پروژه‌ ها برای افرادی که قصد دارند یک لوگو متحرک حرفه‌ ای را در پروژه‌ های ویدیویی خود استفاده کنند، بسیار مفید هستند. پروژه های لوگو موشن بخشی از آرشیو بزرگ پروژه آماده‌ پریمیر در سایت سیجی کوک هستند، که سعی دارد کار شما را برای ساخت لوگو اینترو متحرک ساده تر کند.با استفاده از پروژه آماده لوگو موشن در پریمیر Premiere Pro ، می‌ توانید به راحتی و با سرعت لوگوی خود را به یک انیمیشن جذاب و حرفه‌ ای تبدیل کنید. این پروژه‌ ها معمولاً شامل فایل‌ های پروژه  پریمیر (Premiere Pro )و فایل‌ های مورد نیاز مانند تصاویر، صوت‌ ها و فایل‌ های متنی هستند.

لوگو موشن چیست؟

لوگو موشن یا لوگو اینترو نوعی ویدیو است که آرم یا نشان تجاری یک برند همزمان با جلوه های صوتی خاص به حرکت در می آید. لوگو موشن در اصطلاح به معنی آرم متحرک است و از آن در برندسازی برای شرکت ها و سازمان های مختلف استفاده می شود. لوگو موشن یکی از تکنیک های مهم موشن گرافیک می باشد که به روش های متفاوتی ساخته می شود. مهم ترین وظیفه یک لوگو موشن انتقال پیام در کمترین زمان ممکن است. با این حال لوگو موشن کاربردهای فراوانی دارد.

کاربرد های لوگو موشن

مهم ترین کاربرد لوگو موشن همانطور که پیش تر گفته شد، برندسازی در ذهن مخاطب است. با استفاده از لوگو موشن یک برند یا سازمان می تواند در ذهن مخاطبین ماندگار شود.کاربردهای لوگو موشن به طور کلی شامل موارد زیر می شود:

  • یادآوری و ماندگاری برند.
  • ساخت ذهنیت دلخواه نسبت به برند در جامعه هدف.
  • معرفی و شناساندن برند.
  • تبلیغات.
  • استفاده در ویدیو ها یا دیگر ابزار های بصری ویدیو.
  • ساخت اعتماد و اعتبار در جامعه هدف.
معرفی بازاریابی چابک و تکنینک های اجرا
بیشتر بخوانید

نرم افزارهای لوگو موشن ساز چیست؟

نرم افزار های لوگو موشن ساز بسیاری وجود دارند که از آن ها استفاده های گسترده می شود. مهم ترین و حرفه ای ترین نرم افزار لوگو موشن ساز، افترافکت است که کار کردن با آن به دانش بالایی از این نرم افزار نیاز دارد. پریمیر از دیگر نرم افزار های مهم لوگو موشن ساز است که استفاده گسترده از آن شده و ساخت لوگو موشن با آن به دلیل داشتن قالب های آماده لوگو موشن راحت تر است، در ادامه آموزش ساخت لوگو موشن با پریمیر را خواهید دید. یکی دیگر از روش های ساخت لوگو موشن استفاده از وب سایت های لوگو موشن ساز می باشد که به صورت رایگان یا پولی می توانند لوگو موشن مورد نیاز شما را به ساده ترین شکل آماده کنند. برخی دیگر از سایت ها نیز به صورت آماده برخی لوگو موشن های خاص را در اختیار کاربرین قرار خواهند داد. در ادامه با انواع لوگو موشن آشنا می شویم.

لوگو موشن پریمیر

ساخت لوگو موشن رایگان در پریمیر بسیار ساده بوده و کاربران می توانند با استفاده از قالب ها و پروژه های آماده ای که این نرم افزار در اختیار کابرین خود قرار داده است، لوگو موشن های ساده ای برای برند خود بسازند. قالب های آماده و رایگان لوگو موشن پریمیر در اغلب وب سایت ها قابل دسترسی هستند. ابتدا نرم افزار پریمیر را روی سیستم خود نصب کرده و سپس پروژه لوگو موشن دلخواه خود را دانلود کرده و در نرم افزار پریمیر ایمپورت کنید. پس از ایمپورت قالب به راحتی می توانید لوگوی دیفالت را با لوگوی مورد نظر خود جایگزین کنید. علاوه بر آن تمامی المان های قالب آماده قابل تنظیم و تغییر توسط کاربر هستند.

نرم افزار های لوگو موشن پریمیر

لوگو موشن آماده

همانطور که پیش تر گفته شد، قالب های آماده برای ساخت لوگو موشن توسط وب سایت های مختلف ارائه شده و قابل استفاده هستند. با سرچ کردن Free Logo Motion Templates For Premiere در گوگل می توانید به انبوهی از قالب های آماده برای پریمیر دسترسی پیدا کنید. اگر در عبارت ذکر شده به جای Premiere کلمه After Effects را قرار دهید، به قالب های لوگو موشن آماده برای نرم افزار افتر افکت دسترسی داشته باشید. این قالب ها اجزا مختلفی دارند که تمامی این اجزا در نرم افزار های مربوطه قابل تنظیم، تغییر و جایگزینی هستند. علاوه بر آن در برخی از لوگو موشن ها به صورت ویدیو های آماده در دسترس کاربرین قرار داده شده که اغلب قابل تغییر نیستند.همچنین در بسیاری از انواع موشن گرافیک لوموشن ها نقش بسیار اساسی دارد.

بازاریابی عصبی چیست؟
بیشتر بخوانید

لوگو موشن رایگان

برخی از وب سایت ها وجود دارند که به صورت رایگان و آنلاین لوگو موشن می سازند. ساخت لوگو موشن رایگان با استفاده از قالب های آماده که پیش تر در مورد آن ها صحبت کردیم نیز قابل انجام است. برای ساخت لوگو موشن رایگان در وب سایت های لوگو موشن ساز، تنها کافی است عضو وب سایت شده تا بتوانید از خدمات ساخت لوگو موشن آن استفاده کنید. البته برخی وب سایت ها برای ساخت لوگو موشن هزینه ای از کاربر دریافت می کنند که در مقابل هزینه ای که شرکت های تبلیغاتی برای ساخت لوگو موشن دریافت می کنند، بسیار ناچیز است.

لوگو موشن اینستاگرام

لوگو موشن برای پیج های تجاری اینستاگرام از مهم ترین انواع لوگو موشن می باشد. این نوع لوگو ها در پست های پیج مورد استفاده قرار گرفته و ظاهری منسجم به پیج تجاری شما می دهد. وجود لوگو موشن در تمامی پست های اینستاگرام باعث می شود، برند تجاری شما در عرصه ای رقابتی چون اینستاگرام، هویت و اعتبار داشته باشد و مخاطبان راحت تر به آن اعتماد کنند. لوگو موشن اینستاگرام به شکل های گوناگون طراحی می شود، برخی از رایج ترین انواع لوگو موشن ها در اینستاگرام شامل مواردی چون تایپوگرافی نام برند، وردمارک، پیکتوگرام و لوگوی کلاسیک اشاره کرد. برای ساخت این لوگو موشن ها می توانید از افراد متخصص که در انواع شرکت های تبلیغاتی فعالیت دارند کمک گرفته و یا از روش های ساخت لوگو موشن رایگان استفاده کنید.

لوگو موشن ۳ بعدی

لوگو موشن ۳ بعدی از محبوب ترین انواع لوگو موشن می باشد که اغلب در نرم افزار افتر افکت ساخته می شود. لوگو موشن های ۳ بعدی رایگان به صورت قالب آماده برای نرم افزار افتر افکت موجود می باشند که می توان با استفاده از آن ها لوگو موشن ۳ بعدی دلخواه خود را طراحی کرد. برای این انجام این کار لازم است ابتدا کار با نرم افزار مقدماتی افتر افکت را فراگرفته تا بتوانید تغییرات دلخواه خود را در قالب آماده لوگو موشن ۳ بعدی انجام دهید.

بازاریابی چریکی چیست؟
بیشتر بخوانید

مزایای استفاده از لوگو موشن

استفاده از لوگو موشن در طراحی لوگوی شرکت‌ها و وبسایت‌ها بسیار مزیت‌هایی دارد. در ادامه به برخی از این مزایا اشاره خواهیم کرد:

۱- جلب توجه: لوگو موشن با استفاده از جلوه‌های حرکتی و پویا، توانسته است جذابیت بیشتری را نسبت به لوگوهای ثابت ایجاد کند و توجه کاربران را به خود جلب کند.
۲- بهبود شناخت برند: لوگو موشن می‌تواند بهبود شناخت برند را تسریع کند. با استفاده از حرکت و جلوه‌های بصری، برند شما به خاطر می‌ماند و در ذهن کاربران تداعی می‌شود.
۳- ارتباط بیشتر با مخاطبین: لوگو موشن به شما امکان می‌دهد تا با مخاطبین خود در ارتباط بیشتری باشید. این روش به شما امکان می‌دهد تا پیام خود را به شکلی جذاب و دلنشین به نمایش بگذارید.
۴- استفاده آسان در رسانه‌های اجتماعی: لوگو موشن مناسبی برای استفاده در رسانه‌های اجتماعی می‌باشد. با انتشار لوگو موشن در شبکه‌های اجتماعی، می‌توانید بازخورد بیشتری از کاربران دریافت کنید.
۵- جذابیت ابتدای ویدئو‌ها: برای ابتدای ویدئوی خود (شرکتی، آموزشی و… ) میتونید برای معرفی برند خود و جذابیت بیشتر از لوگو موشن استفاده کنید.

 

 

برچسب ها: بدون برچسب

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *