کمپین-تبلیغاتی-در-تبریز

کمپین تبلیغاتی در تبریز

از سیر تا پیاز طراحی کمپین های تبلیغاتی در تبریز

کمپین تبلیغاتی از جمله‌ واژه‌ هایی است که این روزها زیاد به کار برده می‌ شود. کسانی که سابقه طولانی در کسب و کار دارند بر اهمیت تبلیغات و کمپین های تبلیغاتی در تبریز واقف اند و می دانند که تبلیغات یکی از عوامل غیر قابل حذف در موفقیت هر برند محسوب می شود. زیرا با انجام تبلیغات آگاهی عمومی از برند و جذب مشتری افزایش پیدا می کند. مسلما مشتریان بصورت ناخودآگاه جذب برندی خواهند شد که نام آن را بیشتر شنیده اند و یا تبلیغات آن را بیشتر دیده اند.
البته باید گفت که امروزه اغلب کسب و کارها برای این که در عرصه رقابت از رقبای خود عقب نمانند از انواع رسانه‌ ها برای تبلیغ برند خود استفاده می کنند؛ و هزینه‌ های زیادی را نیز برای طراحی کمپین تبلیغاتی صرف کرده اند. کمپین تبلیغاتی برای رساندن پیام تبلیغاتی یکسان در رسانه های مختلف، بصورت آنلاین و آفلاین و در بازه زمانی مشخص طراحی می شود.

مراحل طراحی یک کمپین تبلیغاتی

کمپین تبلیغاتی در اصل به برنامه ریزی جامع و هماهنگ و منسجمی گفته می شود که برای تبلیغات یک محصول یا خدمت از یک کسب و کار، توسط آژانس های تبلیغاتی انجام می گیرد. طراحی کمپین تبلیغاتی در تبریز به مخاطب و نیاز های مخاطبین و بازار نیز بستگی دارد.

کمپین تبلیغاتی باید دارای اجزا و مجموعه های مرتبط بوده، تا با زمان بندی مناسب بتواند به اهداف بازاریابی نزدیک شود و محصول مورد نظر  را به بهترین شیوه به فروش رساند. وظایف گفته شده می تواند به عهده ی یک شخص خبره و یا یک کانون تبلیغاتی  در تبریز واگذار شود. کمپین های تبلیغاتی می بایست از افراد متخصص در زمینه های متفاوت و همچنین از رسانه های جمعی برای تبلیغات استفاده کنند تا بازدهی تبلیغات افزایش یابد.

طراحی لوگو در همدان
بیشتر بخوانید

مفاهیم ATL,BTL,TTL در بازاریابی و تبلیغات

۱) تبلیغات ATL(Above the line)

که به آن تبلیغات بالای خط گفته می شود و در رسانه‌ هایی مانند رادیو، تلویزیون، مجله، روزنامه، تبلیغات محیطی انجام می شوند.

۲) تبلیغات BTL(Below the line)

که به آن تبلیغات زیر خط می گویند؛ و مواردی مانند روابط عمومی، ارسال نامه، ایمیل کوپن تخفیف، ارائه نمونه جزو این‌ دسته می باشند.

۳) تبلیغات TTL(Through the line)

به معنی تبلیغات روی خط می باشد؛ تبلیغات از طریق شبکه‌ های اجتماعی، بازاریابی آنلاین، نمایشگاه و رخدادهای بازاریابی جزو آن قلمداد می شوند.

Uncadr

مزایای طراحی کمپین تبلیغاتی در تبریز چیست؟

هنگامی که با تبلیغات و یا شعار یک برند از طریق رسانه‌ های مختلف برخورد می کنید، در واقع شما با یک کمپین تبلیغاتی مواجه شده‌ اید که اهداف بسیاری را در بر دارد. موارد زیر بیانگر مزایا و اهداف طراحی کمپین تبلیغاتی می باشد.

 • با طراحی کمپین تبلیغاتی می توان استراتژی تبلیغاتی مناسب و پربازده را برای معرفی محصولات و خدمات برندتان مشخص نمایید.
 • از آنجا که تبلیغات در رسانه‌ های متعددی انجام می شود، صاحبان کسب و کار ها می توانند ارزش‌ های پیشنهادی خود را برجسته نمایند.
 • از اهداف اصلی طراحی کمپین تبلیغاتی، آگاهی از برند (Brand Awareness) و برندسازی است.
 • با طراحی کمپین تبلیغاتی میزان آگاهی افراد از کاربرد برند افزایش یافته و مخاطبین آموزش خواهند دید.
 • طراحی کمپین تبلیغاتی می تواند با هدف افزایش فروش انجام گیرد.
 • طراحی کمپین تبلیغاتی موجب به وجود آمدن یک جامعه مصرف کننده قوی و وفادار به برند می شود.
 • شرکت‌ هایی که بر تبلیغات تمرکز دارند به عنوان یک برند بزرگ‌ تر شناخته شده و این باور را ایجاد می کنند که محصولات با کیفیت‌ تر دارند.
طراحی لوگو در اصفهان
بیشتر بخوانید

طراحی کمپین تبلیغاتی در آنکادر

استودیوی طراحی و تبلیغاتی آنکادر با توجه به در اختیار داشتن رسانه‌ هایی مانند:

 • تبلیغات محیطی اعم از بیلبورد و استرابورد در نقاط مختلف تبریز
 • تبلیغات نقطه فروش مانند انواع تابلوهای بک لایت و استیکر در مراکز خرید اقصی نقاط تبریز
 • خدمات دیجیتال مارکتینگ و طراحی کمپین دیجیتال
 • طراحی کمپیت تبلیغاتی در سوشیال مدیا

ما نسبت به انتخاب مناسب‌ ترین رسانه‌ برای تبلیغات شما اقدام می نمائیم؛ و بدیهی ست با توجه به داشتن مجموع رسانه های بالا بصورت همزمان می توانیم در کاهش هزینه‌ های تبلیغاتی و شناسایی برند شما کمک مؤثری باشیم.

برچسب ها: بدون برچسب

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *