طراح گرافیک در ارومیه

طراح گرافیک در ارومیه

طراح گرافیک و لوگو در ارومیه

آیا تا به حال به این نکته توجه کرده اید که با نگاه به لوگوی یک شرکت و یا برند، آن را سریعا شناسایی می نمایید؟ حتی اگر نام برند بخشی از لوگوی آن برند نباشد، با دیدن لوگو، برند را شناسایی می شود. شاید متوجه این موضوع نیز شده اید که با دیدن لوگوی یک برند حتی اگر آن لوگو را برای اولین بار ببینید می توانید نوع کسب و کار و زمینه فعالیت آن برند را تشخیص داده و بدانید که برند در چه زمینه ای فعالیت می کند. استفاده از نمادها و نشانه ها در طراحی گرافیک در ارومیه یکی از کارآمد ترین روش برای انتقال اطلاعات برندتان است. لوگو یکی از بخش های مهم برند شماست و تاثیر زیادی بر روی دید مردم و نحوه ی تفکر آن ها درمورد برندتان دارد. در واقع، لوگو یکی از مهمترین سرمایه گذاری ها برای برند و یا شرکت محسوب می شود.

چرا طراحی گرافیک از اهمیت زیادی برخوردار است؟

درباره ی طراحی لوگو و گرافیک این چنین می توان گفت که «لوگو چهره ی یک برند و شرکت می باشد». در اغلب مواقع لوگو اولین چیزی است که مشتری متوجه آن می شود. لوگو فراتر از یک تصویر است؛ همچنین نقطه شناخت برای مشتری و یکی از مهمترین پایه ها و اساس های برند شما، لوگو می باشد. چراکه مشتری دید کلی خود درباره ی یک برند را در چند ثانیه شکل خواهد داد. یک لوگو با طراحی گرافیک خوب، برند شما را حرفه ای و قابل اعتماد جلوه دهد و این پیام را به مشتری منتقل کند که برندتان، کالا یا خدمات با کیفیتی را به مشتریان عرضه می کند.

طراحی لوگو در آستارا
بیشتر بخوانید

فاکتورهایی که باید در طراحی گرافیک لوگو در نظر داشت

یک لوگو باید خاص و متمایز از دیگر لوگوها باشد تا مشتری بتواند به آسانی آن را تشخیص دهد. همچنین لوگو باید ساده باشد تا در هر نوع رسانه بتوان آن را نشان داد چراکه لوگوهایی با طراحی پیچیده را به سختی می توان در هر نوع رسانه نمایش داد اما یک لوگوی خوب را می توان به سادگی به یاد آورد همچنین لوگوی خوب باعث خواهد شد مشتری احساس خوبی در مورد برندتان داشته باشد. لوگویی که طراحی می شود باید در هر اندازه، تاثیرگذار باشد چه در سایز یک بیلبورد، چه سایز آن بر روی یک خودکار.همچنین باید در حالت رنگی و در حالت سیاه و سفید قابل استفاده باشد.

طراح-گرافیک

طراحی گرافیک

طراحی گرافیک برای کسب کارها در ارومیه، کاربرد های گسترده ای از قبیل طراحی پوستر و هویت بصری، طراحی پست برای اینستگرام، طراحی پوستر، طراحی کاتالوگ و .. را در بر می گیرد که برای بسیاری از کسب و کار ها در ارومیه نیاز به بهبود در این زمینه احساس می شود.

طراحی گرافیک در ارومیه

ما بسیار علاقه مندیم تا با طراحی هویت بصری و گرافیک مناسب برند شما، توسط طراح های مجرب شرکت آنکادر در ارومیه به حضور پررنگ تر و با کیفیت تر کسب و کار و برندتان در فضای مجازی و تبلیغات شهری کمک نماییم. با سپردن طراحی گرافیک کسب و کارتان به تیم متخصص آنکادر، گامی فراتر از انتظارتان در شناخته شدن برندتان بردارید.

ابزارهای اصلی طراحی گرافیک

همانطور که گفتیم، ابزارهای اصلی طراحی گرافیک، تایپوگرافی و تصاویر  هستند. یک ابزار دیگر هم در این حوزه مورد استفاده قرار می‌ گیرد که در ادامه به تعریف مختصر این سه ابزار پرداخته ایم.

  • تصاویر

تصاویر یا به طور کلی مجموعه‌ ای از هنرهای بصری که به شیوه عکاسی یا تصویربرداری در کارهای گرافیکی مورد استفاده قرار میگیرد، این ابزار، بخش زیادی از فرآیند طراحی گرافیکی را در می گیرد.

  • تایپوگرافی

طراح گرافیک برای اضافه کردن جذابیت به طرح و انتقال پیام مستقل به مخاطب از ابزار تایپوگرافی استفاده می‌ نماید.

  • صفحه آرایی

یکی از کارهایی که طراح گرافیک در آن مهارت زیادی دارد، صفحه‌ آرایی است. صفحه‌ آرایی یعنی تنظیم عناصر و المان‌ های مختلف در یک صفحه .

تیزر تبلیغاتی در تبریز
بیشتر بخوانید

جمع بندی مطلب طراح گرافیک در ارومیه

  • ساخت یک تصویر مثبت از برندتان نیازمند تحلیل شرکت، بازار هدف، اهداف، مشتری ها و پیام برند است.
  • شخصیت برند شامل عناصر قابل رویت  مانند رنگ، طرح و لوگو است که برند را در ذهن مخاطب متمایز می کند.
  • ساخت یک تصویر مثبت از برندتان می تواند فروش تان را پایدار و به شما کمک کند تا کالای خود را با موفقیت به بازار عرضه نمایید.

 

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *