طراحی لوگو در تهران

طراحی لوگو در تهران

طراحی لوگو در تهران

امروزه به علت تعدد برندها، خدمات و کالاهای مشابه ارائه شده توسط آن‌ها رقابت سختی در بازار برای فروش بیشتر وجود دارد و به همین دلیل اهمیت تبلیغات موثر بسیار بیشتر از گذشته حس می‌شود. باید در نظر داشت که تبلیغات تاثیرگذار باید با استراتژی برندینگ تعیین شوند. این مورد خود یک تخصص بسیار مهم و ضروری در تجارت امروزی است؛ از این رو نقش متخصصیان  طراحی لوگو آنکادر در تهران بسیار پر رنگ می‌شود.

در تبلیغات برندها روش‌های بسیار زیادی وجود دارد که بنا به نوع کالا و خدمات ارائه شده و بودجه شرکت استفاده از آن‌ها مورد انتخاب قرار می‌گیرد.

از این جمله می‌توان به چاپ بنر تبلیغاتی، کاتالوگ، ایجاد وبسایت و صفحه در شبکه‌های اجتماعی و تولید محتوای مربوط، تبلیغات بنری در اینترنت، تبلیغات تصویری در تلویزیون و وبسایت‌های اشتراک ویدئو و … اشاره نمود.

هر یک از این انواع تبلیغات که انتخاب شود، نقش طراحی لوگو در تبلیغ برند بسیار پر رنگ است. حتما برندها سعی می‌کنند در هر یک از انواع تبلیغات فوق طراحی آرم و لوگو برند خود را به دید مخاطبان برسانند.

شرکت  آنکادر در تهران متخصص در زمینه طراحی لوگو و برند، طراحی و چاپ اقلام بازاریابی، چاپ نشریه و کتاب، چاپ بسته بندی محصولات، فیلم، تیزر، موشن گرافیک، عکاسی، کمپین تببیغاتی، وب و سوشیال مدیا

چگونه می‌‌توانیم در سال ۲۰۲۰، با کمک یک برندینگ قوی برای برند خود هویتی منحصر به فرد و به یاد ماندنی ایجاد کنیم؟

در دنیای کنونی، میلیون‌‌ها یا شاید بهتر باشد بگوییم میلیاردها شغل و حرفه وجود دارند که همگی تلاش می‌‌کنند تا یک تجربه مشتری عالی ارائه دهند و اسم و رسمی برای خود به هم بزنند. برندینگ قوی و ایجاد یک برند قدرتمند یکی از مهم‌‌ترین مسائل پیش روی کسب و کارهای امروزی است؛ چرا که با این روش می‌‌توانند خود را از سایر رقیبان متمایز کرده و به مخاطبان بهتر بشناسانند.

تیزر تبلیغاتی در تبریز
بیشتر بخوانید

اگر شما هم جزو افرادی هستید که تلاش می‌‌کنند برای نخستین بار هویت برند خود یا یکی از مشتریان خویش را توسعه دهند، لازم است ابتدا با مفهوم برند آشنا شده و درک کنید که انجام برندینگ و ایجاد یک برند به چه عناصری نیازمند است. متاسفانه، این کار چندان هم ساده نیست و با انتخاب نام و چسباندن آن در گوشه و کنار و بر روی یک سری کالاها تفاوت دارد.

بهتر است بدانیم طراحی لوگو، طراحی هویت، و برندسازی دارای نقش‌های متفاوتی هستند که با همدیگر سبب ایجاد یک تصور برای یک کسب و کار و یا محصول می‌گردند.

تعریف لوگو:

لوگو یک نماد گرافیکی است که می‌توان آن را به راحتی به خاطر سپرد. این نماد هویت یک شرکت را می‌سازد و به نمایش می‌‌گذارد و یا یک محصول تجاری یا هر نهاد دولتی یا خصوصی را معرفی می‌کند.

این روش، یکی از راه‌های تشخیص انواع برند در دنیای پر رقابت و مملو از عناصر گرافیکی است که هر کدام سعی دارند تا ما را به خود جلب کنند. یک آرم معمولاً ترکیبی از تایپوگرافی‌ها، نمادها و رنگ‌‌ها است.

تعریف برند:

برند ایده یا تصویری است که افراد هنگام فکرکردن در مورد محصولات خاص، خدمات و فعالیت‌های یک شرکت در ذهن خود دارند.

این تصور هنگامی ایجاد می‌شود که همه‌ی آنچه یک برند از خود به نمایش می‌گذارد با آن تصویر هماهنگ باشد. از جمله این موارد می‌‌شود به نام تجاری، آرم، محصولات، هویت بصری، کارکنان یا تبلیغات اشاره کرد.

طراحی برند

تفاوت بین طراحی لوگو و برند چیست؟

طراحی لوگو فرایند طراحی یک آرم است. برندسازی فرایند ساخت یک برند است. به عبارت دیگر، برندسازی یک استراتژی است که توسط شرکت‌‌ها طراحی شده ‌است تا به افراد کمک کند بتوانند محصولات و شرکت را به سرعت شناسایی کنند و به آنها دلیلی برای انتخاب محصولات خود ارائه دهند.

تبلیغات محیطی در آذرشهر
بیشتر بخوانید

طراحی لوگو در تهران

برای شناساندن برند خود یک لوگو و ساختار ایجاد کنید.

پس از شناخت و درک مزایا و معایب برند، زمان آن رسیده که به برند خود حیات بخشید. به قول یکی از طراحان گرافیک به نام Paul Rand، «طراحی، سفیر خاموش برند شما است.»

  • لوگو

لوگو معرفی کل هویت برند را برعهده ندارد؛ با این حال، یکی از مهم‌‌ترین عناصر برندینگ به شمار می‌‌رود. چرا که، این می‌تواند قابل تشخیص‌‌ترین و به یاد ماندنی‌‌ترین بخش برند شما باشد. لوگوی نام تجاری در همه جا خودنمایی خواهد کرد. از کارت ویزیت گرفته تا وبسایت و تبلیغات آنلاین، همگی طرح لوگوی برند شما را با خود خواهند داشت. با توجه به این امر، متخصصان ما در تهران آماده طراحی لوگو برای شما عزیزان می‌باشند.

طراحی لوگو

چرا وجود لوگو برای اهداف برندسازی بسیار مهم است؟

گرچه لوگو تنها یکی از عناصر برندسازی است، اما به احتمال زیاد در اکثر نقاط ارتباطی با مشتریان و سایر افراد ذی‌نفع اثرات و حضور آن قابل مشاهده است، مانند: وب‌‌سایت، بروشور، ست اداری، محصولات تولیدی، بسته‌بندی، تبلیغات، لباس، فروشگاه‌ها و غیره.

بنابراین یک لوگو می‌تواند به عنوان یکی از اصلی ‌ترین عناصر گرافیکی در نظر گرفته شود که به مردم امکان می‌دهد به سرعت یک سازمان، محصولات و خدمات آن را شناسایی کنند و اغلب اوقات، اولین موردی خواهد بود که مردم برای شناسایی محصولات و خدمات شما از آن بهره خواهند برد.

در چنین موقعیت‌هایی است که یک لوگو، که به خوبی برای اهداف برندینگ طراحی شده است، بسیار مهم است:

  •  می‌‌تواند ارتباط عاطفی با سهامداران شما را تسهیل و وفاداری به برند را تقویت کند.
  •  یک لوگوی خوب ‌طراحی ‌‎شده به افراد اجازه می‌‌دهد تا برند شما را به سرعت شناسایی کنند و به یاد آورند.
  • بخشی از هویت برند شما است. 
  •  به انسجام و هماهنگی برند در کانال‌های ارتباطی شما با مشتری کمک می‌کند.
  •  این مارک شما را از در رقابت با رقبا متمایز می‌کند.
  • نوعی تصویر حرفه‌ای از شما ایجاد می‌کند و انتظارات را بالا می‌برد.
طراحی لوگو در عجب شیر
بیشتر بخوانید

نتیجه‌گیری

لوگو به خودی خود یک عنصر گرافیکی است که نشانگر برند است، در حالی که یک برند ترکیبی از تمام جنبه‌‌های ملموس و ناملموس است که نمایانگر سازمان است و برای مخاطب شما تجربه خلق می‌کند. بدون برند، لوگو معنای واقعی نخواهد داشت، یعنی صرفاً یک عنصر گرافیکی خواهد بود. ترکیب آن دو، یعنی لوگویی که به خوبی طراحی شده باشد و یک استراتژی مؤثر برندسازی، به سازمان‌ها کمک می‌کند به مخاطبان مورد نظر خود دست پیدا کنند و در عین حال یک برند مقاوم و پیشرو در صنعت خود باشند.

حتی اگر یک کارآفرین یا فری‌لنسر هستید اهمیت یک لوگوی خوب و مطابق با استراتژی کلی برندتان را دست کم نگیرید. پس همین حالا برای ایجاد یک برند خوب و طراحی لوگو زیبا در تهران با خدمات شرکت آنکادر تماس حاصل نمایید.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *